2023 m. sezono Baltijos regbio „Top“ lyga įgavo pagreitį – komandos įnirtingai kaunasi dėl pergalių ir aukščiausių vietų įskaitinėje lygos lentelėje. „Ąžuolas – Šildykis“ regbininkai yra nusiteikę nemažiau ryžtingai. Ambicijas prasibrauti į geriausių regbio vyrų komandų viršūnę, „Ąžuoliečiai“ demonstruoja reguliariajame sezone pelnę net dvi pergalės iš eilės.
PIRMOJI PERGALĖ IŠVYKOJE ŠIAULIUOSE

Po pralaimėjimo namuose Vilniaus „Geležinis Vilkas“ komandai, į Šiaulius „Ąžuoliečiai“ vyko su didžiule jėga ir noru laimėti. Jau varžybų pradžioje „Ąžuolas – Šildykis“ įsiveržė į priekį, kai atliko net du sėkmingus žeminimus. Pirmojo kėlinio pabaigoje Kauniečiai stipriai pirmavo 23:0.

Priešininkams pirmuosius taškus pavyko pelnyti tik po baudos smūgio, kurį atliko tik įpūsėjus antrajam kėliniui, tačiau šių taškų nepakako nei įsiveržti į priekį, nei priartėti prie stiprią taškų persvarą turėjusio „Ąžuolo“ regbininkų.

Tai buvo pirmoji Kauno „Ąžuolas“ iškovota pergalė šio Baltijos regbio „Top“ lygos sezono metu. Šiaulių „Šiauliai“ komandą įveikėme rezultatu 36:3, o geriausiu komandos žaidėju antrą kartą iš eilės buvo išrinktas Ernestas Vaičiūnas.

regbio top lyga
regbio top lyga
regbio top lyga
regbio top lyga

Komandos treneris Deonas Kayseris džiaugėsi, kad jo vadovaujamai komandai pavyko atsitiesti ir padaryti išvadas po skaudaus pralaimėjimo „Geležiniam vilkui“ pirmajame ture. Žaidėjai nebekartojo klaidų, daugiausiai standartinėse situacijose. „Didžiuojuosi savo vyrukais“, – šypsojosi treneris.

regbio top lyga
regbio top lyga

Labiausiai jis gyrė „Ąžuolo“ regbininkų koncentraciją ir aktyvų žaidimą visas 80 min., nes būtent tai neleido varžovams įsibėgėti.

regbio top lyga
regbio top lyga

Įsimintiniausios rungtynių akimirkos ir komentarai:

RENGINĮ „AUTOTOJA“ SPORTO DIENA – „REGBIS VISIEMS“ VAINIKAVO PERGALĖ PRIEŠ „MIESNIEKI “ KOMANDĄ

Jau antrus metus iš eilės RC „Ąžuolas“ nepraleidžia progos sukviesti regbiui neabejingus žmonės į nemokamą regbio bendruomenės renginį „Autotoja“ sporto diena – „Regbis visiems“ , kuris vyksta namų stadione Kaune. Kartu su pagrindiniu renginio rėmėju „Autotoja“ – oficialus „Toyota“ atstovas Kaune, Kauno regbininkai surengė įspūdingą regbio fiestą, kurioje vyko profesionali pramankšta, TAG regbio rungtynės mažiesiems ir jų tėveliams, o renginį užbaigė Baltijos regbio „Top“ lyga ir sezono rungtynės prieš Latvijos Kekavos „Miesnieki” komandą.

autotoja sporto diena
autotoja sporto diena
autotoja sporto diena
autotoja sporto diena
autotoja sporto diena
autotoja sporto diena
autotoja sporto diena
autotoja sporto diena

Dar daugiau šventės akimirkų išvysite čia – foto galerija.

Teigiamų emocijų ir palaikymo kupini „Ąžuolas – Šildykis“ vyrai namuose nepaliko vilčių latviams, nes jau pirmojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį 5:0. Nors rezultatas švieslentėje neužilgo pasisuko svečių naudai (5:7), aikštės šeimininkams tai tapo tik dar didesniu stimulu veržtis į priekį. „Ąžuolo“ vyrai ėmė rengti vieną ataką po kitos ir jau įpusėjus mačui turėjo solidų pranašumą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 34:7.

Regbio entuaziastai tribūnose turėjo progą matyti iš tiesų gražią regbio kovą. Antrojo kėlinio metu „Ąžuolas – Šildykis“ toliau tvirtai veržėsi į priekį ir pelnė dar 34 taškus, o latviai – dviem taškais mažiau nei pirmajame. Galutinis rezultatas atspindi daugiau kauniečių dominavimą ir lyderystę – 68:12, o geriausiu kauno ekipos žaidėju buvo išrinktas Tautvydas Krasauskas.

regbio top lyga
regbio top lyga

„Rezultatas didelis, bet „Miesnieki“ tikrai nėra silpna komanda. Turėjome dirbti daug ir sunkiai. Galbūt jiems pritrūko kai kurių traumuotų žaidėjų, o mes tiesiog labiau stengėmės. Dabar turėsime laisvą savaitgalį, stengsimės išsigydyti mažas traumeles ir sieksime naujų pergalių“, – sakė vienas „Ąžuolo“ lyderių Tautvydas Krasauskas.

regbio top lyga
regbio top lyga

Kauniečių treneris iš PAR Deonas Kayseris taip pat džiaugėsi savo auklėtinių pasirodymu. Jį tenkina žaidėjų atliktas sunkus darbas, įvairiapusiškos atakos bei tikslus žaidimas standartinėse situacijose.

Pasigrožėkite įdomiausiomis renginio ir varžybų akimirkomis:

Po trijų akistatų su varžovais „Ąžuolas – Šildykis“ turnyrinėje lentelėje yra ketvirti ir turi 11 turnyrinių taškų. Tiek pat taškų turi ir Šiaulių „Vairo“ ekipa, kurie lentelėje užima trečiąją vietą. Žūtbūtinė Baltijos regbio Top lygos kova su „Vairo“ regbininkais vyks jau rugpjūčio 26 d. Šiauliuose. Išsamus varžybų tvarkaraštis čia.

Nuotraukų autoriai:

  1. Marijus Petrauskas MarkeFoto