Ar žinojote, kad regbis yra ypatingas tuo, kad jį gali žaisti visi? Čia svarbus kiekvieno komandos nario indėlis, o dar svarbesnė yra vienijanti regbio dvasia, kurią skatina draugiška ir lojali bendruomenė. Norėdami populiarinti regbio žaidimą, jau liepos 24 dieną (sekmadienį) visus kviečiame į NEMOKAMĄ regbio bendruomenės renginį „Autotoja“ sporto diena – „Regbis visiems“ , kuris vyks Kauno sporto mokyklos „Gaja“ stadione.

Tai jungtinis Kauno regbio klubo „Ąžuolas“, TOYOTA automobilių atstovybės „Autotoja“ ir Kauno sporto mokyklos „Gaja“ renginys, kuris siekia suburti aktyvią Kauno regbio bendruomenę: šios sporto šakos mėgėjus, entuziastus, profesionalus bei dar niekada nebandžiusius regbio žmones.


Renginio metu Jūsų lauks profesionali pramankštos programa, kurią ves „Ąžuolo“ regbininkai, TAG regbio rungtynės mažiesiems ir jų tėveliams, moterų regbio-7 rungtynės. Pirmą kartą bus organizuojamas ir „Sostinių mūšis“, kuriame rungsis Kauno „Ąžuolas“ ir Vilniaus regbio akademija. Renginį užbaigsime visame pasaulyje populiaria regbio tradicija – trečiuoju kėliniu, kurio metu organizuosime BBQ vakarą, kepsime daugiau nei KELIS ŠIMTUS BURGERIŲ ir, žinoma, gardžiai jais mėgausimės, juoksimės ir bendrausime!

Renginio programa:
12:00 Šventės pradžia,
12:30 Bendra apšilimo programa
13:00 Vaikų ir tėvų jungtinių komandų TAG regbio rungtynės
14:00 Moterų regbio-7 rungtynės
14:30 Vyrų komandų apšilimas
15:30 „Sostinių mūšis“: Kauno „Ąžuolas“ ir Vilniaus regbio akademija
17:00 „Trečias kėlinys“: BBQ vakaras

Renginys NEMOKAMAS.

Ateikite ir pažinkite regbį – žaiskite, palaikykite ir burkitės į šauniausią regbio bendruomenę. Iki smagaus susitikimo regbio aikštelėje!

Renginio vieta: Partizanų g. 192, Kaunas (Kauno sporto mokyklos „Gaja“ stadionas)

Renginio organizatoriai: Kauno regbio klubas „Ąžuolas“, Sporto mokykla „Gaja“, TOYOTA automobilių atstovybė „Autotoja“.

Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.