Šių metų sezoną RC „Ąžuolas“ iš tiesų atsinaujino: komandą papildė nemažai naujų ir perspektyvių žaidėjų, o treniruočių ir varžybų metu regbininkai vilki naujas aprangas. „Kurdami profesionalią žaidėjų aprangą norėjome ne tik būti atpažįstami, bet ir pavaizduoti didžiulę meilę regbiui bei savo miestui. Todėl jei įsižiūrėsite atidžiau, pamatysite ne vieną regbio istorijos detalę, kurios darniai persipina su autentiškais Kauno miesto kultūriniais simboliais“- pasakoja RC „Ąžuolas“ komandos treneris Linas Naujalis.
Ant marškinėlių apykaklės pažymėta svarbiausia Lietuvos regbiui data– 1961 metai, kuomet Kaune buvo sužaistos pirmosios regbio rungtynės. 5 persipynę ąžuolo lapai marškinėlių nugaroje simbolizuoja penkis Kaune žaidusius regbio klubus. Kauno herbas ir Baltų ženklai pabrėžia istorijos, kilmės bei tapatybės svarbą.
Ant marškinėlių rankovių pavaizduotas Kauno senamiestis iš paukščio skrydžio. Priekinė marškinėlių dalis vaizduoja išskirtiniausius istorinius bei kultūrinius miesto simbolius – Kauno pilį, Soborą, senąją geležinkelio stotį, pėsčiųjų tiltą į Nemuno salą, garsųjį Dariaus ir Girėno „Lituanica“ lėktuvą, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybą bei sakurų šakelę Japonijos konsului Sugiharai pagerbti.
Marškinėliuose apstu ne tik istorinių, bet ir šiuolaikinio Kauno simbolių, kurie paverčia miestą visą parą veikiančia meno galerija po atviru dangumi: bene garsiausias Kauno senelis išminčius rūkantis pypkę, naujai atgimęs žvaigždžių sėjėjas, gatvės meno saviraiškos forma tapusi spalvota troba, besišypsantis saulės laikrodis bei paslaptingasis pelėdų kalnas.
Dėvėdami šią aprangą į varžybų aikštelę einame ryžtingai atstovauti savo miestą bei regbio vertybes!