Šių metų birželio 18 d. Vilniuje vyko trečiasis Lietuvos moterų regbio-7 čempionato turas, kuriame varžėsi merginų regbio komandos iš trijų miestų: Kauno, Šiaulių bei Vilniaus. Trečiojo turo metu kaunietės buvo neįveikiamos. Jų nenugalėjo nei viena priešininkų komanda, todėl „Ąžuolo“ merginos puikavosi turnyrinės lentelės viršuje.

Kaunietės šio turo etape kovojo prieš visas priešininkių komandas, tačiau nei viena komanda nebuvo pajėgi įveikti „Ąžuolo“ merginų. Pirmosiose rungtynėse prieš Šiaulių ,,Baltrex” Kaunietės nepaliko vietos abejonėms ir įveikė priešininkes rezultatu 27:0. Taip pat sėkmingai mūsų merginos kovojo ir su Vilniaus ,,Geležinis Vilkas” komanda, kurią įveikė 25:0. Trečiąsias rungtynes prieš Šiaulių ,,Vairas” kaunietės laimėjo 10:29, o tai leido užsitikrinti saugią poziciją turnyrinės lentelės viršuje. Taip pat, „Ąžuolo“ komandos regbininkė Marija Lemziakova buvo išrinkta ir geriausia viso turo žaidėja.

,,Šiame etape kiekviena žaidėja atidavė visas jėgas ir padarė tai, ką galėjo geriausiai. Šiandien tiesiog norime džiaugtis pirmąja vieta! Manau, kad sėkmę lėmė tai, jog varžybų aikštelėje nuolat komunikavome tarpusavyje, palaikėme viena kitą, nesipykome dėl padarytų  klaidų ir stengėmės jas taisyti kartu kaip komanda. Išmokome būti komanda ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų. Visas mus sieja bendri tikslai, norai bei ryžtas. Be to, už tokį rezultatą didelį ačiū tariame ir treneriams, kurie nuolat palaiko bei motyvuoja. Esame labai dėkingos, kad jų dėka tobulėjame ir daugelis mūsų komandos silpnybių yra ištaisytos bei tapo mūsų stiprybėmis.”- teigė komandos kapitonė.

Kauno ,,Ąžuolo” merginų komandą šiame ture atstovavo: Gintarė Nicinovaitė, Eimantė Žalytė, Eglė Kazlauskaitė, Ieva Kazlauskaitė, Simona Kytrė, Marija Lemziakova, Kamilė Radzevičiūtė bei Karolina Ėkelytė.

2022 m. Lietuvos moterų regbio-7 čempionatą iš viso sudaro šeši turai, todėl 2022 m. nugalėtojos bus išrinktos po dar trijų turų varžytuvių.

rc-azuolas-merginu-komanda-kaunietes-2022-1