TAPKITE AUGANČIO KAUNO REGBIO KLUBO „ĄŽUOLAS“ DALIMI

Regbis Lietuvoje turi savo auditoriją, kuri yra labai aktyvi, lojali ir įsitraukusi. Regbį žaidžia, palaiko ir myli tiek vyrai, tiek moterys, suaugusieji ir vaikai, jaunimas ir veteranai. Mes siūlome Jums regbio vertybėmis pagrįstą bendradarbiavimą: sąžiningą, entuziastingą, lojalų, disciplinuotą ir pagarbų.

GENERALINIS RĖMĖJAS
RĖMĖJAI
Bendradarbiaukime

Naujienos

Žiūrėti visas naujienas

Naujienos

Žiūrėti visas naujienas

REGBIS

antra populiariausia sporto šaka pasaulyje

NIŠINĖ SPORTO ŠAKA

Regbis Lietuvoje yra nišinė sporto šaka, kurią nuolat sportuoja apie 2 tūkst. sportininkų (krepšinyje ir futbole po 30 tūkst.).

LABAI SĖKMINGA

Lietuvos regbio-7 rinktinės patenka tarp 12-os geriausių Europoje, tiek vyrų, tiek jaunimo. Didžiojo regbio-15 rinktinės patenka tarp 12-18-os stipriausių Europoje. Pagal sportinius rezultatus, regbio rinkti- nės nusileidžia tik krepšiniui.

ITIN ATSIDAVĘ SIRGALIAI

Lietuvos regbio bendruomenę sudaro 8-10 tūkst. ištikimų gerbėjų (krepšinio apie 100 tūkst., futbolo apie 50 tūkst.). Tačiau regbio bendruomenė išsiskiria savo įsitraukimo ir atsidavimo rodikliais.

Kauno regbio klubas „Ąžuolas“

„Ąžuolo“ komanda – tai labai skirtingos ir įvairiapusės asmenybės, kurias jungia meilė regbiui.

Tai ne tik sportininkai, bet ir verslininkai, menininkai, gydytojai, vadovai, sporto vadybininkai, IT specialistai, inžinieriai, treneriai, studentai, profesionalūs regbininkai, Lietuvos regbio rinktinės atstovai, mylintys vyrai, tėvai. Ir, žinoma, „Ąžuolo“ šeimą papildo ištikimi sirgaliai – regbio mylėtojai, veteranai, žaidėjų šeimos nariai, draugai, bendradarbiai, partneriai.

Sužinokite daugiau
Sekite Kauno regbio klubą „Ąžuolas“