Praėjusį penktadienį, gruodžio 9 d., mūsų rėmėjų „Pirmas Žingsnis“ būstinėje, Kauno regbio bendruomenė rinkosi į 2022 m. sezono uždarymo šventę. Mieste tvyrant kalėdinei nuotaikai, į šventę sugūžėjo didžiulis būrys regbio mylėtojų.

Be RC „Ąžuolas“ vyrų, moterų ir jaunimo komandų žaidėjų, trenerių, komandos valdybos ir administracijos, šventėje dalyvavo ir komandos rėmėjai, veteranai, žaidėjų giminaičiai bei kiti šio sporto entuziastai. Renginio metu, buvo aptarti įsimintiniausi Kauno regbio istorijos ir šių metų klubo įvykiai. Taip pat buvo pagerbti Kauno regbio bendruomenės nariai bei įteikti apdovanojimai už žaidėjų pasiekimus.

Šventė buvo kupina teigiamų emocijų, jaukumo ir džiaugsmo. Džiaugiamės, jog visi atrado savo būdą kaip dalyvauti ir prisidėti: vieni rūpinosi užkandžiais, kiti dovanelėmis, treti pasitikdami ir palydėdami svečius, o vyrų komandos treneris Linas Naujalis, kuris į šventę atvykti negalėjo perdavė gražų sveikinimo laišką, kuris nuo scenos skambėjo visiems komandos ir bendruomenės nariams.

BENDRUOMĖNĖ – TAI ŽAIDĖJUS VIENIJANTIS KATALIZATORIUS

Tai buvo pirmoji sezono uždarymo šventė, kurią surengė regbio klubas „Ąžuolas“, tačiau labai džiaugiamės, kad į ją susirinko toks didžiulis būrys regbiui neabejingų bendruomenės narių. Šventę atidarė klubo prezidento Valdo Mongino padėkos žodžiai, kuriuose jis didžiavosi ne tik komandos pasiekimais, bet ir bendruomenės augimu.

Bendruomenė yra pagrindinis „Ąžuolo“ žaidėjus vienijantis katalizatorius. Būtent dėl šios priežasties, daugybė trumpalaikių ir ilgalaikių klubo tikslų yra orientuoti į bendruomenės stiprinimą, pradedant patogiomis tribūnomis, atributika ir baigiant įvairiais renginiais, kurių metu norime kurti artimesnį ryšį bei pažintis.

RĖMĖJAI – TRAMPLYNAS TIKSLŲ SIEKIMUI

Daugybė padėkų skriejo ir klubo medikams bei rėmėjams, kurie 2022 metais reikšmingai prisidėjo prie visokeriopo komandos tobulėjimo ir gerovės. Atskiri padėkos žodžiai buvo skirti generaliniam klubo rėmėjui „Šildykis“ bei pagrindiniams sezono rėmėjams oficialiai Toyota ir Lexus atstovybei Kaune „Autotoja“, bei „Statyba Pigiau“. Taip pat dėkojome įmonės „Pirmas Žingnis“ vadovui Algimantui Astrauskui, kuris suteikė patalpas šiam renginiui ir Sporto mokyklos „Gaja“ atstovams, kurių stadioną metai iš metų vadiname „Ąžuolo“ namų stadionų.

Iš tiesų, rėmėjų parama Kauno „Ąžuolui“ yra begalo svarbi. Ji užtikrino galimybę žaidėjams patogiau treniruotis, prižiūrėti stadioną, vykti į daugybę čempionatų bei varžybų, turėti išskirtinę ir profesionalią treniruočių bei varžybų aprangą.

Šiemet rėmėjų dėka klubas „Ąžuolas“ galėjo dalyvauti ne tik Baltijos regbio „Top“ lygoje, bet ir Lietuvos regbis-7 čempionate, Šiaulių 7s tarptautiniame turnyre, kuriuose iškovojo bronzos medalius. Tuo tarpu „Ąžuolo“ merginų komanda iškovojo vicečempionių titulą Lietuvos moterų regbio čempionate.

PAGARBA KLUBO ISTORIJAI IR NARIAMS

Renginio metu į sceną lipo ir ilgametis Lietuvos regbio puoselėtojas ir treneris – Vytautas Vasilenko. Jis visiems svečiams priminė Lietuvos regbio ir klubo istoriją, iššūkius, su kuriais praeityje susidūrė regbio žaidėjai. Žinoma, buvo aptarti ir iškyliausi Lietuvos regbio įvykiai – prisimintos Kauno regbio komandos keliones po visą pasaulį.

Prieš apdovanojimų ceremonija, tylos minute buvo pagerbti klubo ir bendruomenės nariai, su kuriais šiais metais teko atsiveikinti, bet niekada nepamiršti!

Atsisveikinome su komandos žaidėjo Tautvydo Krasausko tėveliu Ramūnu Krasausku, kuris palaikydavo „Ąžuolo“ komandą kiekvienose rungtynėse.

Šią vasarą amžinojo poilsio išlydėjome ir savo draugą, mūsų komandos žaidėją Eimantą Jatautą, kurio ryžtas, entuziazmas, pozityvumas ir meilė regbio sporto šakai tapo didžiausiu mūsų įkvėpimu ir stiprybe.

„ĄŽUOLO“ GERIAUSIEJI

Renginio metu norėjome pasidžiaugti ir pasididžiuoti žaidėjais, kurie 2022-iais rodė išskirtinius gebėjimus, pastangas bei motyvaciją. Natūralu, jog nominacijų, apdovanojimų ir gerų žodžių yra vertas kiekvienas žaidėjas, nes kiekvienas savaip praturtina, papildo ir įkvėpia komandą. Vis dėlto, šventės metu norėjome pažymėti ir paskatinti išskirtiniausius rezultatus demonstravusius asmenis ir jų nuopelnus:

NAUDINGIAUSIAS KOMANDOS ŽAIDĖJAS – EIMANTAS BAGARAUSKAS. Šis titutas yra ypatingai pelnytas, nes Eimantas tapo ne tik geriausiu mūsų komandos, bet ir viso Baltijos regbio „Top“ lygos žaidėju. Šį sezoną kamuolio prispaudimą įskaitiniame plote Eimantas atliko net penkis kartus ir lygoje iškovojo 125 taškus, kurie ir lėmė geriausiojo vardą!

METŲ GRUMTYNIŲ ŽAIDĖJAS – TAUTRIMAS MAŽYLIS. Šį sezoną labai džiaugiamės sustiprėjusiomis pozicijomis grumtynėse. Neabejotinai prie daug prisidėjo Tautrimas, kuris žaisdamas mėgėjiškai, šį sezoną demonstravo visokeriopą profesionalumą ir dominavimą būtent regbio grumtynių pozicijoje.

METŲ VĖJERIO ŽAIDĖJAS – ŽANAS SOKOLOVAS. Išskirtinės pastangos, atsidavimas kiekvienų varžybų metu, puikios ir ypatingai žavingos atakos aikštės kraštuose. Metų vėjerio žaidėjo titulas už visa tai skirtas Žanui Sokolovui.

METŲ PAŽANGA  – TOMAS KURILA. Kai vienas nominacijas galima lengvai pagrįsti taškais, perduotais kamuoliais ir kitais skaitiniais rezultatais, išrinkti didžiausią pažangą pademonstravusį žaidėją yra neįtikėtinai sunku. Po kiekvienų rungtynių grįžtame pasikeitę – paaugę, sužinoję, kur klydome, ką reikėtų keisti, todėl tobulėjame ir augame visi. Vis dėlto, titulą skyrėme Tomai Kurilai, nes pernai šis žaidėjas vyrų komandoje žaidė tik epizodiškai, o šiemet savo užsispyrimo ir pastangų dėka sezoną pradėjo ir baigė startinėse pozicijose.

METŲ JAUNASIS ŽAIDĖJAS (PROVERŽIS) – KAROLIS LIAUKUS. Labai džiaugiamės, kad prie „Ąžuolo“ prisijungia vis daugiau jaunų žaidėjų, kurie ima demonstruoti išskirtinius ir itin drąsius dalykus regbio aikštėje. Šiemet vienas ryškiausių tokių žaidėjų buvo Karolis, kuris sezono pradžioje parodė tokį potencialą, be kurio nebegalėjome įsivaizduoti tolimesnio varžybų sezono. Be to, varžybų metu sirgalius bene dažniausiai girdėdavome skanduojant jo vardą! Sveikiname!

MOTERŲ REGBIO RENESANSAS

Moterų regbis šiemet išgyveno tikrą renesansą – atsinaujinęs čempionatas, sustiprėjusi „Ąžuolo“ merginų komanda bei vicečempionių titulas pažymėjo naują ir gražų etapą moterų regbyje. Nors būtent čia viskas dar tik prieš akis, labai džiaugėmės, galėję nominuoti dvi itin svarbias „Ąžuolo“ žaidėjas: KAMILĘ RADŽEVIČIŪTĘ už išskirtinius rezultatus puolimo pozicijose bei MARIJĄ LEMZIAKOVĄ už demonstruotą stiprią gynybą regbio varžybų metu.

Džiaugiamės galėję orgnizuoti šią smagią sezono uždarymo šventę ir tikimės tęsti šią gražią tradiciją ateityje!

Nuotraukų autorius

  1. Fotografas Mantas Daškevičius