Pirmosios pusfinalio rungtynės Kauniečiams atnešė dar vieną šio sezono pergalę. Baltijos regbio„Top“ lygos atkrintamosiose varžybose, po dramatiškos kovos prieš Latvijos regbio klubą „Livonia“, Kauniečiai laimėjo dešimties taškų skirtumu 36:26.

Pirmajame kėlinyje pirmavę Kauniečiai, po pertraukos suteikė progą į priekį įsiveržti „Livonia“ komandai. Anot RC „Ąžuolas“ žaidėjo Tomo Kurilos taip nutiko todėl, kad antrajame kėlinyje kauniečiams stigo dislipcilinos ir dominavo noras parodyti individualius kiekvieno žaidėjo, o ne komandinius sugebėjimus. Vis dėlto, tai nesutrukdė sėkmingai užbaigti rungtynių ir sutriuškinti Latvijos ekipos.

Geriausiu rugtynių žaidėju pripažintas 15-oje pozicijoje žaidęs Domantas Bagužis. Priešininkų ekipos geriausiu žaidėju pripažintas Arkadijs Remizovs, kuris rugtynes pradėjo atsarginių latvijos komandos žaidėjų sąraše.

Pirmą kartą istorijoje „Top“ lygos pusfinaliuose komandos varžosi po du kartus, todėl rugsėjo 19 d. RC „Ąžuolas“ su tuo pačiu priešininku susirungs dar kartą, tačiau jau išvykoje Latvijoje.

Svarbiausias trenerių ir žaidėjų įžvalgas po rungtynių galite peržiūrėti čia.