Jaunieji regbio sportininkai praėjusį sekmadienį rinkosi į Lietuvos nekonktaktinio regbio festivalio 2022 antrąjį turą, kuris vyko Marijampolėje. Nekontaktinio regbio festivalis vyksta jau kelis metus iš eilės, tačiau šiemet išskirtinai prasidėjo dar žiemos metu, todėl jaunųjų regbio žaidėjų varžytuvės vyko uždarame sporto manieže. Festivalyje dalyviai skirstomi į dvi amžiaus grupes: vaikų grupė (gim. 2013 – 2014 m.) ir jaunučių grupė B (gim. 2011 – 2012 m.) Vaikų grupę iš viso sudaro skirtingų 16 komandų, o jaunučių net 24 komandos.

Pirmasis nekontaktinio regbio turas vyko dar vasario 6 dieną ir jame konkuravo keturios sporto mokyklos „Gaja“ komandos. Tuo tarpu į antrąjį festivalio turą, kuris vyko kovo 13 d., gausus trenerių būrys: Augustas Muliolis, Naglis Dunčikas, Artūras Būblaitis ir Mantas Eimantas subūrė net septynias jaunųjų regbio entuziastų komandas. Trenerių nuomone, visos vaikų ir jaunučių komandos išsiskyrė užsidegimu, meistriškai demonstravo treniruotėse išmoktus derinius, todėl abiejuose turuose pasirodė puikiai. Sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai daugelyje rungtynių pasiekė pergales, o kelios komandos nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Vis dėlto, šiame festivalyje visuomet nugali draugystė ir gera nuotaika, todėl visi dalyviai yra apdovanojami medaliais. 

Antrojo turo varžytuvių metu visų komandų žaidėjų skruostus puošė Lietuvos ir Ukrainos vėliavos, kurias vaikai prieš varžybas nusipiešė patys taip norėdami išreikšti palaikymą Ukrainai ir jos tautai.

Linkime jauniesiems „Ąžuoliukams“ tobulėjimo ir dar daugiau pergalių!

Dalinamės gražiausiomis akimirkomis iš nekontaktinio regbio vaikų ir jaunučių festivalio pirmojo ir antro turų: