Praėjusį šeštadienį prasidėjo Lietuvos moterų R-7 čempionatas, kurio pirmasis turas vyko Marijampolėje. Moterų regbio čempionatas po trijų metų pertraukos buvo atnaujintas praėjusį 2021 m. sezoną. Tikimąsi, jog šiemet čempionato varžytuvės įgaus dar didesnį pagreitį bei rezultatyvumą. Čempionato komandų sudėtis išliko stabili ir dėl geriausiųjų titulo šiemet varžysis tos pačios keturios komandos kaip ir praėjusiais metais: Kauno „Ąžuolas“, Šiaulių „Vairas“, Vilniaus „Geležinis Vilkas“ ir Šiaulių „Baltrex“. Iš viso yra numatyti net šeši Lietuvos moterų čempionato turai, po kurių paaiškės šio sezono nugalėtojos. 

Pirmojo turo metu „Ąžuolo“ merginos iškovojo pergalę prieš Šiaulių „Baltrex“ rezultatu 30:10, tačiau 0:30 nusileido Šiaulių „Vairas“ moterų ekipai ir 5:30  Vilniaus „Geležinis Vilkas“ komandai. RC „Ąžuolas“ moterų komandos kapitonė Gintarė Nicinovaitė, kuri varžybas praleido dėl anksčiau patirtos rankos traumos, pastebėjo, kad pirmasis čempionato turas kaunietėms buvo įtemptas ir sudėtingas. 

„Kelios komandos narės negalėjo dalyvauti šio turo varžybose, todėl į pagalbą pasikvietėme kitas žaidėjas. Visgi, jos ilgą laiką su mumis nesitreniravo, todėl žaisti visoms kartu buvo gerokai sunkiau. Manau, kad tai ir padarė didžiausią įtaką žaidimo kokybei bei rezultatams. Šį kartą regbio aikštelėje ir nežaidėme tokio žaidimo, kurį žaidėme pernai, bet tai yra pataisoma. Numatyta dar daug turų, todėl sunkiai treniruosimės ir kiekviename ture stengsimės vis labiau tobulėti ir augti kaip komanda.“ – teigė kapitonė.  

Antrasis čempionato turas vyks jau artėjantį sekmadienį (kovo 27 d.) Šiauliuose. Linkime „Ąžuolo“ regbininkėms tobulėjimo ir sėkmės!

Keletas akimirkų iš pirmojo turo:

Nuotraukų autoriai:

RC „Ąžuolas“ asmeninio albumo nuotraukos