Šiemet po trejų metų pertraukos atnaujintas Lietuvos moterų regbio-7 čempionatas, kuriame triumfavo nei vieno pralaimėjimo čempionato turuose nepatyrusios Kauno „Ąžuolo“ regbininkės. Šio čempionato metu Kaunietės tapo neįveikiamos nei vienam iš priešininkų, įskaitinėje lentelėje pelnė daugiausiai taškų (27 iš tiek pat galimų) ir užtikrintai iškovojo aukso medalius. Verta pastebėti, kad Kauno „Ąžuolo“ moterų komanda į aikštelę 2021 m. sezonui sugrįžo po ilgos pertraukos, tačiau iš karto pademonstravo aukštą žaidimo lygį, discipliną bei ryžtą, kuris atvedė prie puikaus sezono rezultato. Komandą treniruoja Linas Naujalis bei Valdas Monginas.

Finalo rungtynėse Šiauliuose Kauno „Ąžuolo“ moterų komanda 36:0 nugalėjo ketvirtą vietą čempionate iškovojusią Šiaulių „Baltrex“ komandą, 38:0 įveikė trečiają vietą čempionate pelniusias Vilniaus „Geležinio vilko“ regbininkės ir užnugaryje su sidabro medaliais paliko Šiaulių „Vairo“ moterų ekipą (rezultatas: 17:5). Čempionų gretose geriausia žaidėja buvo pripažinta Eimantė Žalytė.

Tuo tarpu, pirmajame čempionato ture „Ąžuolo“ regbininkės iškovojo visas tris pergales: 25:7 nugalėjo „Geležinį vilką“, rezultatu 46:0 pranoko Šiaulių „Baltrex“ ir 43:7 įveikė Šiaulių „Vairą“. Antrajame ture Kaunietės toliau demontravo jėgą ir profesionalumą bei triukškinančiomis persvaromis įveikė visus varžovus: 24:0 Šiaulių „Vairo“, 32:0 Šiaulių “Baltrex” bei 22:14 „Geležinio vilko“ ekipas.

Šiaulių „Baltrex“0:360:2610:17x4

2021 m. Lietuvos moterų regbio čempionatui susibūrė net keturi Lietuvos regbio klubai: Kauno „Ąžuolo“, Vilniaus „Geležinio vilko“ bei Šiaulių „Vairo“ ir „Baltrex“ moterų komandos. Paskutinį kartą moterų čempionatas vyko 2018 metais ir jame iš viso dalyvavo 6 moterų ekipos, iš kurių dvi buvo kaimyninės Lenkijos ekipos.

SVEIKINAME KAUNO „ĄŽUOLO“ MOTERŲ KOMANDĄ IŠKOVOJUS AUKSO MEDALIUS!