Antrosios reguliariojo sezono rungtynės Kauno „Ąžuolo“ komandai buvo ypač sėkmingos. Praėjusių metų Baltijos regbio „Top“ lygos vicečempionai išvykoje užtikrintai 34:17 nugalėjo „Miesnieki-Kekava“ komandą. „Ąžuolo“ regbininkai sugriovė Latvių komandos viltis ir užsitikrino vietą lygos pusfinalyje.

Rugtynės nebuvo lengvos, tačiau Kauniečiai po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 14:7, o baigiantis antrajam kėliniui, „Miesnieki-Kekava“ žaidėjams pavyko šiek tiek sumažinti persvarą 24:14. Tačiau žaidimo tęsinyje „Ąžuolas“ parodė savo profesionalumą, gerą fizinį pasirengimą ir užbaigė rugtynes rezultatu 34:17. Latvių komandos treneris pripažino, jog jiems niekaip nepavyko susidoroti su greitu ir gerai organizuotu Kauniečių žaidimu ir pavadino Kauno „Ąžuolą“ viena geriausių ir aukščiausios lygos komandų šį sezoną.

„Žinojome, kad laukia sunkios rungtynės ir tikėjomės sunkios fizinės kovos. Daugiau žaidėme varžovų aikštės pusėje ir vaikinai šiandien laikėsi disciplinos, ko mums trūko pirmo turo rungtynėse. Aišku, neišvengėme klaidų, kurias reiks taisyti. Neplanuojame per daug į priekį, o žiūrime į artimiausias rungtynes. Svarbiausia treniruočių procesas. Jeigu jis vyks tinkamai, rezultatas ateis savaime“, – sakė „Ąžuolo“ treneris Linas Naujalis.

Geriausiu RC „Ąžuolo“ rugtynių žaidėju pripažintas 13-oje pozicijoje žaidęs Shayne Makombe. Latvių ekipos geriausiu žaidėju pripažintas 3-oje pozicijoje žaidęs Toms Asejevs.

Po antrųjų reguliariojo sezono rugtynių Kauno „Ąžuolas“ lygoje ir pogrupyje pirmauja pagal surinktų taškų skaičių. Šiuo metu Kauniečių sąskaitoje dvi pergalės ir 10 taškų.

Paskutinį rugpjūčio šeštadienį laukia paskutinės, finalinės ir ko gero pačios karščiausios reguliaraus sezono rungtynės tarp Kauno „Ąžuolo“ ir Šiaulių „Vairas-Kalvis-Jupoja“ ekipų. Abi komandos jau spėjo užsitikrinti vietas atkrintamosiose, tačiau vis dar varžysis dėl vietos pogrupyje. Rugtynės vyks 2021-08-28 18:00 Kauno sporto mokyklos „Gaja“ stadione. Kviečiame palaikyti savo komandą!