Kauno Regbio klubas „Ažuolas“ ir visa Lietuvos regbio bendruomenė išgyvena itin skaudžią netektį. Būdamas vos 27 metų tragiškai žuvo ilgametis komandos narys, žaidėjas, draugas, bendražygis, bendruomenės narys ir RC „Ąžuolas“ komandos siela Eimantas Jatautas (1995 – 2022).

Eimantas regbį pamilo dar vaikystėje. Į pirmąją treniruotę Kaune buvo atlydėtas brolio 2001 m., kai jam buvo vos septyneri. Per visus šiuos metus Eimantas regbiui atidavė savo širdį, motyvaciją bei pastangas. Jis buvo daugkartinis vaikų, jaunučių, jaunių ir vyrų regbio čempionatų dalyvis bei laimėtojas. Taip pat atstovavo Lietuvos vyrų ir jaunių regbio–15 rinktines bei Europos vyrų regbio-7 čempionate.

Kauno „Ąžuolo“ komandos draugai visuomet prisimins Eimį, taip jį vadindavo komandos draugai, kaip puikų draugą, kuris nuo vaikystės išsiskyrė savo entuziazmu, noru laimėti bei meile regbiui. Jis buvo tikras pavyzdys kitiems, kaip galima mylėti regbio sportą. Nors šiemet dėl traumos Eimantas netęsė varžybų sezono, tačiau nepraleido nei vienų komandos rungtynių, vyko ją palaikyti, skanduoti, komentuoti varžybų, todėl net ir už regbio aikštelės ribų buvo labai svarbi komandą vienijanti grandis.

Jeigu Eimantas nedalyvaudavo treniruotėse, iš karto jausdavosi, kad kažko trūksta, – prisimena komandos draugai. Išskirtinė savybė, kuri vesdavo komandą į priekį net sunkiausią akimirką, buvo Eimanto gebėjimas viską vertinti pozityviai, suburti komandą, kai kiti, rodos, nuleisdavo rankas. Visada prisiminsime jį kaip entuziaztingą, ryžtingą, visada besišypsantį ir besijuokiantį, trykštantį meile regbiui bei kovingoms jo pergalėms. Eimi, tu esi „Ąžuolo“ siela. Visada kartu – aikštelėje ar už jos ribų. 🖤

Kauno regbio klubo „Ažuolas“ komandos draugai ir bendruomenė reiškia gilią užuojautą Eimanto šeimai bei artimiesiems.